SlySniper
TPF Noob!
Hey,
If I can get regular school milk for $.25 or a $2 bottle of YooHoo, I would choose the school milk because it costs less, yet they both taste the same!
YooHoo tastes just like school milk, except more expensive.
If I can get regular school milk for $.25 or a $2 bottle of YooHoo, I would choose the school milk because it costs less, yet they both taste the same!
YooHoo tastes just like school milk, except more expensive.
